CEO Meetup #21

Komunita hodnotových lídryň a lídrů.

Sdílení, propojování a
hluboké diskuse.

Téma:
Kam až se dá jít
s otevřeností ve firmě?

CEO Meetup #21

9. listopad 2023

od 13:00 do 18:00
(a potom deskovky? :)

Praha

Czech Games Edition
Za černým mostem 1150/1c, Praha 14

poprvé zdarma

pak 6000,- nebo
CEO Komunita

max. 21 účastníků

jen leadryně a leadeři
skvělých firem

O co jde?

"CEO Meetup" je především prostor k setkání a hluboké diskusi nad aktuálními tématy, která řešíte.

Setkávají se zde ředitelé, ředitelky, majitelé a majitelky středních i menších firem, pro které je společným pojítkem hodnotový přístup, zaměření na smysluplnost byznysu a vnímání lidí jako jedné z klíčových priorit.

O čem to bude?

Budeme mít příležitost navštívit "deskovkové království" - firmu Czech Games Edition Petra Murmaka (kterému moc děkujeme za pozvání 🙏). Možná víte, že jejich Krycí jména jsou jednou ze světově nejprodávanějších deskovek vůbec. Teď ale budeme mít navíc příležitost nahlédnout pod pokličku této svobodné firmy s velmi originálním přístupem k řadě oblastí fungování. Jedním z velkých témat je zde otevřenost a Petr nám ukáže jak může fungovat totální otevřenost třeba v e-mailové komunikaci.

Podíváme se také, jak to vypadá v jejich centrále na Černém Mostě a třeba si během večerní after-party zahrajeme i nějakou tu deskovku :) Pokud si chcete předem poslechnout pár dalších zajímavostí z CGE, můžete si dát podcast, který jsme před časem s Petrem natočili.

Bude ale samozřejmě také prostor na vlastní témata, která si přinesete. Ponoříme se do hlubších diskusí v menších kroužcích, vyzkoušíme mastermindová sezení, nebo poradní kruhy.

Jak setkání probíhá?

  • navštívíme zajímavou firmu

  • otevřeme prostor pro vzájemné seznámení
  • uslyšíme krátkou inspiraci od CEO kterého/kterou jsme navštívili
  • v menších kruzích se ponoříme do hlubin hlavního tématu
  • probereme naše pohledy, nasdílíme výzvy které řešíme, naberem inspiraci
  • v druhé části programu společně vybereme další pro vás aktuální témata
  • ponoříme se do druhého bloku diskusí v menších kruzích podle témat
  • a nakonec ještě budeme moci zůstat na "after-party" s volným povídáním o čemkoli co během dne nezaznělo

Hlavním přínosem akce je setkání s dalšími lídryněmi a lídry v podobné pozici, avšak v mnohdy odlišném typu byznysu. Ukazuje se, že právě sdílení různých pohledů na obdobné problémy, které ve svých firmách řešíme, přináší tu největší hodnotu. Setkáte se zde s lidmi, kteří si už prošli výzvami, před kterými dnes stojíte a budete mít čas probrat vše do hloubky. Jejich příběhy a zkušenosti vás budou inspirovat na vaší další cestě.

Témata

První téma k diskusi vybíráme předem podle aktuálních trendů. Prostor bude ale i na vaše vlastní témata, která si přinesete - společně z nich vybereme ta, kterým se budeme věnovat.

Návštěva a host

Meetup se vždy koná přímo v zajímavé firmě. Budeme tak mít příležitost nejen nahlédnout dovnitř, ale dozvědět se více i o byznysu, aktuálních výzvách i zajímavé inspiraci.

Facilitovaná diskuse

Stěžejní částí setkání jsou pak diskuse v menších kruzích. Ty umožní sdílení pohledů, zkušeností i výzev. Umožní nám také jít opravdu do hloubky, k velmi konkrétním zkušenostem.

S kým se setkáte?

(seznam průběžně doplňujeme)

Načítám...

Registrace na tuto akci?
Přidejte se k CEO Komunitě, pošleme vám registrační odkaz.

Jak to Meetupech vypadá?
Podívejte se na atmosféru jednoho z minulých setkání, nebo účastníky CEO Meetupu #19, #18, #17...