Happiness@Work CEO Meetup #6

s podtitulem "Happiness@Work in Challenging Times"


20. listopadu 2020
09:00-13:00

Setkáme se online.
To nás sice mrzí😞, ale za posledního půl roku jsme se naučili spoustu cest, jak pořádat online setkání interaktivně a poutavě. Takže se je na co těšit🙂.

3 900,- Kč bez DPH

max. 20 účastníků
CEOs a majitelé či majitelky firem


Zveme Vás

na 6. setkání Happiness@Work CEO Meetup, které je organizováno exkluzivně pro ředitele a majitele firem (a odpovídajících pozic) s cílem diskutovat a sdílet zkušenosti a otázky, které se vztahují k rozvoji firemních kultur, rozvoji zaměstnanců, budování "happy workplaces", nových způsobů řízení firem a podobně a dalších témat.

Účastníci tak mají šanci sdílet a disktuovat tato témata ve společnosti ostatních na stejné úrovni a společně se tak dívat na tato témata z pohledu TOP managementu, který je hodně odlišný od pohledů HR, či zaměstnanců samotných.


Téma

Tématem letošního ročníku naší konference, která se koná v předvečer našeho setkání, je "Happiness@Work in Challenging Times". Stejné téma jsme ponechali i pro něj.

"Challenge" se totiž do češtiny překládá dvěma způsoby:

  • buď jako "problém" či "těžkost" - což je něco, co covid období přineslo řadě z nás,
  • nebo také ve smyslu "výzva" - tedy podnět k pohledu za hranice komfortní zóny, zaběhlých procesů a způsobů práce, fungování týmů či dokonce firmy jako takové.

Těmto dvěma pohledům se proto budeme věnovat.

Host

Hostem toho setkání bude Jan Vlachynský - “jakože CEO” ve společnosti Lidi z Baru s inspirujícím příběhem o tom, jak k těžkým obdobím přistupovat a jak se s nimi vypořádávat. 

Diskuse

Jako vždy, bude velká část prostoru rezervována pro sdílení vašich témat a oblastí, u nichž uvítáte externí pohled ostatních CEOs.

Celé setkání se ponese v duchu tématu "Vzdálená spolupráce - dlouhodobě a udržitelně" - Zoom, Teams, Meet a další technologie už ovládáme všichni. Jak ale pracovat na dálku dlouhodobě, aniž by příliš trpěly naše vztahy, nehroutila se firemní kultura a stále byla energie posouvat firmu dopředu? Vneseme trošku teorie a hodně praxe :)


S kým se potkáte?

Jan Vlachynský

Spoluzakladatel & jakože CEO
Lidi z Baru

Lenka Žlebková

CEO
Prague Congress Centre

Tomáš Frkal


Managing Director
Process Solutions

Blake Wittman

European Business Director, Co-Owner 
GoodCall

Jana Haderková

CEO
Kros a.s.

Radek Majer

CEO & Co-founder
TTC TELEPORT

Jiří Tonar

Managing Partner
Projectman.cz

Tomáš Tuček

Founder & CEO 
Joyful Craftsmen

Michael Dostálek

General Manager
Busch Výroba

Jiří Kratochvíl

Managing Director
JetBrains

Milan Formánek

CEO
ZARAGUZA

Vratislav Zima

Co-Founder & CEO
SYNETECH s.r.o.

Josef Dvořáček

CEO
Sonnentor

Michal Šrajer

Partner & CHO
Happiness@Work

Martin Šafařík

Partner
Happiness@Work

Lukáš Cypra

Partner
Happiness@WorkPodívejte se na atmosféru minulého setkání a kdo byli jeho účastníci na CEO Meetup #5. Vše se odehrálo v prostorách INVENTI