CEO Zážitek:
Lesní Terapie

Komunita hodnotových lídryň a lídrů.

Společný zážitek:

Lesní Terapie

(registrace zatím není otevřena)

Lesní Terapie

hledáme nový termín

začátek ve 14:00
konec v 17:00

okolí Prahy

do 45 minut od centra

3000,-

nebo v rámci členství
CEO Komunity

max. 21 účastníků

jen leadryně a leadeři
skvělých firem

O co jde?

Na rozdíl od "klasických" CEO Meetupů jsem tentokrát připravili pro naši "CEO Komunitu" společný zážitek. Místo hlubokých diskusí nad byznysovými tématy půjdeme do lesa a zároveň každý k sobě.

Co je lesní terapie?

Lesní terapie, známá také pod názvem Šinrin-joku, je praktika pocházející z Japonska, která spočívá v ponoření se do přírody za účelem podpory fyzického a duševního zdraví. Principy Šinrin-joku zahrnují využívání všech smyslů k plnému spojení s lesem, nikoliv jen k jeho procházení. Prostřednictvím těchto smyslových zážitků mohou účastníci přesměrovat pozornost z přetížené hlavy do těla a využít regenerační účinky přírody.

Pro lídryně a lídry firem, kteří často čelí vysoké míře stresu a tlaku, může být lesní terapie účinným nástrojem pro podporu wellbeingu a produktivity. V Japonsku se Šinrin-joku používá již desítky let jako způsob boje proti stresu a úzkosti, které často provázejí moderní život. Nabídkou zážitkové lesní terapie mohou firmy přispět ke snížení úrovně stresu a zlepšení celkového zdravotního stavu svých zaměstnanců, což vede ke zvýšení produktivity a snížení nákladů na zdravotní péči.

Kdo nás provede?

Aleš Miklík. Aleš je průvodcem v přírodním wellbeingu pro jednotlivce i organizace a teprve druhý certifikovaný průvodce lesní terapií v ČR (www.lesniterapie.cz). Je také certifikovaným konzultantem mezinárodní asociace Wellbeing Inspired By Nature. Celoživotní milovník přírody a nadšený praktikant Wim Hofovy metody a přírodního seberozvoje.

Jak to bude probíhat?

  • setkáme se v lese nedaleko Prahy

  • krátce se seznámíme
  • nasdílíme si svá očekávání a pohledy
  • Aleš nás provede lesní terapií
  • vše společně uzavřeme
  • plni energie se vrátíme ke svým rodinám :)

S kým se setkáte?

(seznam průběžně doplňujeme)

Načítám...

Jak to Meetupech vypadá?
Podívejte se na atmosféru jednoho z minulých setkání, nebo účastníky CEO Meetupu #15, #14, #13#12#11...