6. ročník mezinárodní konference o štěstí v práci

Happiness@Work 2020

Listopad 2020, Praha i další města v ČR a Evropě

Jak ukazují vědecké studie i příklady z firem, štěstí v práci je dobré pro zaměstnance i byznys samotný.
Šťastnější pracoviště jsou výkonnější a méně stresující, lidé v nich mají méně absencí a nižší fluktuaci.

Inspirace i příklady z praxe

Pátý ročník mezinárodní konference Happiness@Work je akcí, jejíž cílem je změnit svět práce. Vědci, lídři i lídryně firem od nás i ze zahraničí na akci představí relevantní studie, ale i velmi konkrétní ukázky z vlastních úspěšných firem. Ukážeme vám, proč má smysl budovat lidské firmy a odnesete si nástroje a nápady, které k tomu můžete rovnou využít.

Setkávání a propojení

Konference během své krátké historie získala věhlas díky své jedinečné atmosféře. Staňte se její součástí a setkejte se s 500 dalšími účastníky a účastnicemi z řad manažerů, leaderů či HRistů. Součástí akce je navíc také Happiness EXPO s představením konkrétních řešení a produktů, jež mohou s budováním úspěšných lidských firem pomoci.

Postarejte se o své zaměstnance, oni se vám postarají o byznys.
Sir Richard Branson


Připravujeme šestý ročník

Zatímco pátá konference o štěstí v práci je už za námi, tu šestou právě připravujeme. Informace o programu, řečnících či registraci zveřejníme na našem webu. Aby vám to neuniklo, můžete se zatím přihlásit do našeho newsletteru.


Partnerství konference

Je pro vás téma štěstí v práci něčím více? Nechcete se jen účastnit, chtěli byste rozvoj konference podpořit a spojit s ní značku své firmy? Ozvěte se Lukášovi na lukas@happinessatwork.cz nebo +420 604 296 296 a můžeme se domluvit konkrétněji.

Historie

Vraťte se zpět v čase a podívejte se na záznamy přednášek z roku 20192018, nebo na předchozí ročníky konference Happiness@Work.