Michala jsem poprosil o pomoc s restrukturalizací firmy. Měli jsme v té době poměrně nevyjasněné kompetence a zodpovědnosti lidí v týmu. Prošli jsme poměrně dlouhou cestu kde jsme iterovali různé způsoby a nastavení firemních principů a nakonec jsme zvolili i poměrně tyrkysový přístup.

Pro mě největší přidaná hodnota práce s Michalem a Verčou bylo to, že dohromady drželi poměrně jasný harmonogram toho co se stane příště. Setup workshopů by velmi dobře připraven. Takže postupně z toho začaly vycházet jasné kroky k tomu jak bude vypadat firemní řízení.

Vratislav Zima
Co-founder & CEO, SYNETECH

Michal se svým týmem nás velmi podpořil v nelehkých časech. Ať už šlo o nadupaný webinář, plný zajímavých poznatků nebo povídáním o firemní kultuře. Díky široké síti kontaktů a zkušeností byl velkou podporou a podporujícím mentorem, který zároveň dokáže trpělivě naslouchat a navést k zajímavým nápadům, jak podpořit zdravou firemní kulturu a budovat spokojenější firemní prostředí. To vše s velkou dávkou pokory. Což je nelehký úkol i vzhledem k období, ve kterém se nacházíme, kdy se náš tým nemohl tolik setkávat, ale zároveň se rychle rozrůstal. Michal mě ale inspiroval také svým životním nadhledem a spoustou aktivit z jeho osobního života.

Lenka Halíková
spoluzakladatelka, PROFICIO

Z webináře Digi happy byli naši zaměstnanci nadšeni a hodnotili jej jako jeden z nejlepších, na kterém kdy byli. Ocenili nejen skvělé lektory, jejich vzájemnou souhru a zapojení účastníků, ale především nepřetržitý tok zajímavých informací, rad a nápadů pro fungování v online světě. Dovolím si jednoho z kolegů citovat: “Webinářů na podobné téma jsem viděl už spoustu, ale tohle nebyly jen další kecy v kleci o kupování banánů do kuchyňky, všechny informace měly reálný základ a poskytnuté tipy jsou skvěle využitelné v dnešní době.”

Petra Boudová
CEE HR Business Partner, Generali CEE Holding