CEO Meetup #18

Komunita hodnotových lídryň a lídrů.

Sdílení, propojování a
hluboké diskuse.

Téma: Engagement v nové době

(akce už proběhla)

CEO Meetup #18

8. června 2023

začátek ve 13:00
konec v 18:00

Praha

LMC s.r.o.,
Menclova 2538/2

poprvé zdarma

pak 6000,- nebo
CEO Komunita

max. 21 účastníků

jen leadryně a leadeři
skvělých firem

O co jde?

"CEO Meetup" je především prostor k setkání a hluboké diskusi nad aktuálními tématy, která řešíte.

Setkávají se zde ředitelé, ředitelky, majitelé a majitelky středních i menších firem, pro které je společným pojítkem hodnotový přístup, zaměření na smysluplnost byznysu a vnímání lidí jako jedné z klíčových priorit.

Jaké bude téma?

Téma "Engagement v nobé době" jsme vybrali spolu s Milanem Jasným, který působí jako Managing Director hostující společnosti LMC. Zaměříme se na to, jak pomoci aktivnímu zapojení kolegyň a kolegů i v době, která je definována hybridní spoluprácí, nebo AI nahrazujicí řadu činností. Nejprve nám Milan nasdílí svůj pohled a popovídá o tom, co se jim v LMC osvědčilo, co se v posledních letech naučili ale i to, kde se ještě skrývají výzvy.

Bude ale samozřejmě také prostor na otázky, ale i klasické mastermindové diskuse v hloubce. Chybět nebude ani prohlídka nových kanceláří LMC, při které budeme diskutovat designová rozhodnutí a využívání nedávno otevřených kanceláří, které už byly navrženy pro tuto "novou dobu".

Jak setkání probíhá?

  • navštívíme zajímavou firmu

  • otevřeme prostor pro vzájemné seznámení
  • uslyšíme krátkou inspiraci od CEO kterého jsme navštívili
  • v menších kruzích se ponoříme do hlubin otevřeného tématu
  • probereme naše pohledy, nasdílíme výzvy které řešíme, naberem inspiraci
  • v druhé části programu společně vybereme další pro nás aktuální témata
  • ponoříme se do druhého bloku diskusí v menších kruzích podle témat

Hlavním přínosem akce, je setkání s dalšími lídryněmi a lídry v podobné pozici, avšak v mnohdy odlišném typu byznysu. Ukazuje se, že právě sdílení různých pohledů na obdobné problémy, které ve svých firmách řešíme, přináší tu největší hodnotu. Setkáte se zde s lidmi, kteří si už prošli výzvami, před kterými dnes stojíte a budete mít čas probrat vše do hloubky. Jejich příběhy a zkušenosti vás budou inspirovat na vaší další cestě.

Témata

První téma k diskusi vybíráme předem podle aktuálních trendů. Prostor bude ale i na vaše vlastní témata, která si přinesete - společně z nich vybereme ta, kterým se budeme věnovat.

Návštěva a host

Meetup se vždy koná přímo v zajímavé firmě. Budeme tak mít příležitost nejen nahlédnout dovnitř, ale dozvědět se více i o byznysu, aktuálních výzvách i zajímavé inspiraci.

Facilitovaná diskuse

Stěžejní částí setkání jsou pak diskuse v menších kruzích. Ty umožní sdílení pohledů, zkušeností i výzev. Umožní nám také jít opravdu do hloubky, k velmi konkrétním zkušenostem.

Kdo se setkání zůčastnil?

Načítám...

Jak to Meetupech vypadá?
Podívejte se na atmosféru jednoho z minulých setkání, nebo účastníky CEO Meetupu #15, #14, #13#12#11...