Mentoring

Chystáte se implementovat principy štěstí v práci a hodila by se vám průběžná podpora? Ať už jste v pozici CEO, nebo HR manažera/ky, rád vám podám pomocnou ruku.


PROČ SI VYBRAT MENTORING

Čím dál více studií i příběhů z praxe ukazuje, že firmy, které se zaměří na svou kulturu, jsou z dlouhodobého pohledu úspěšnější. A to nejen z pohledu spokojenosti zaměstnanců či jejich nízké fluktuace, ale také v čistě finančních měřítcích. A právě budování po všech stránkách funkční firemní kultury se při mentoringu budeme věnovat.

Vaším parťákem do diskuse se stane Michal Šrajer, první český CHO (Chief Happiness Officer), spoluzakladatel mezinárodní konference Happiness@Work a známý propagátor tématu štěstí v práci u nás.

Michal při mentoringu využije více než 10 let svých zkušeností v této oblasti, během kterých si prošel rolemi spoluzakladatele technologické firmy, CHO nadnárodní společnosti i pozicí nezávislého konzultanta a lektora. V případě potřeby se společně budete moci navíc spojit také s řadou dalších leaderů právě z těch oblastí a firem, které jsou pro vámi řešená témata nejrelevantnější

Mentoring vzniká zcela na míru. Dle vašich potřeb, aktuálního kontextu a výzev, které jsou před vámi. Budeme se společně věnovat přesně tomu, co je pro vás v danou chvíli to nejdůležitější vzhledem k budování/prohlubování firemní kultury.

CO SI ODNESU

  • podporu a pomoc s rozvojem principů štěstí v práci
  • pravidelné dlouhodobější setkávání 1:1
  • hluboké diskuse o tématu a jeho souvislostech
  • řady konkrétních tipů z firem od nás i ve světě
  • doporučení na další knihy a materiály ke studiu
  • pomoc s implementací konkrétních změn v prostředí vaší firmy, které má vždy svá specifika

PRO KOHO JE MENTORING URČEN

  • pro leadery/ně firem, kteří vidí firemní kulturu a práci na ní jako jednu z priorit
  • pro CEOs, kteří/ré by ocenili podporu při budování firmy postavené na lidech
  • pro HR manažery/ky, kterým by se hodila opora v rozvoji štěstí v práci, nebo kteří ocení pomoc s prosazením některých klíčových principů ve svých firmách

např. 2 hodiny každých 14 dní

formát 1:1

online, nebo u vás ve firmě


LEKTOR

Michal Šrajer

Michal před dvanácti lety se svými dvěma kamarády založil studio Inmite, které se stalo českým leaderem ve vývoji aplikací pro chytré telefony. Už tam si dal roli "Chief Happiness Officer" a úkol hledat, jak dosáhnout toho, aby lidi práce naplňovala. Před třemi lety se akvizicí stal Inmite součástí globální bezpečnostní firmy Avast, role a poslání hledat štěstí v práci však Michalovi zůstaly. Po roční rodinné cestě kolem světa, na které navštívil řadu “lidských firem”, se nyní vrátil zpět do ČR s vizí pomoci co nejvíce lidem k tomu, aby měli možnost čas v práci trávit plnohodnotně a smysluplně.