Informace k registracím

Letošní rok je plný výzev pro všechny větší akce. My jsme si řekli, že se k výzvám postavíme čelem a konferenci nezrušíme. Zkusíme nový formát! Takový, který nám pomůže reagovat flexibilně na vzniklou situaci a zároveň zachová to, co konferenci Happiness@Work definuje. Inspirace, příklady z praxe i setkávání se se skvělými lidmi.

Jak to vypadá v praxi?

Tvoříme konferenci, která nabízí různé varianty účasti

1. Virtual Ticket

Epidemiologická situace v současnosti není moc nakloněná osobnímu setkávání. A tak bude možné se zúčastnit konference ve 3D světě. Zapomeňte na obyčejné streamování přednášejících. V 3D světě uvidíte řečníky na hlavním pódiu, zúčastníte se workshopových částí, o přestávkách se podíváte k expo stánkům, popovídáte si s ostatními účastníky, či si užijete aktivity, které pro vás budou připraveny.

2. Company Streaming Ticket

Aneb setkání offline s kolegy. Letos nemusíte na konferenci, a přece můžete konferenční den strávit naživo s lidmi. Přímo ve vaší kanceláři si můžete uspořádat konferenci pro sebe. Řečníky si pustíte online a k workshopové části dostanete podklady, abyste mohli poznatky přetavit v praxi rovnou s kolegy. 

 

3. Setkání v hubu

Pokud situace dovolí, po celé ČR a v zahraničí, budou místa (huby), kde bude možné se potkat s lidmi, kterým je téma happiness@work blízké. Společně se necháme inspirovat řečníky z ČR i zahraničí a společně nabyté znalosti přetavíme do praxe ve workshopové části po každém z tematických bloků. Pokud se taková možnost otevře, budeme vás zavčasu informovat.

 

Co se stane, když epidemiologická situace dovolí setkávání naživo?

Jak jsme již zmínili, snažíme se připravit na různé varianty vývoje. Mysleli jsme proto i na tuto.

Rádi se s vámi potkáme naživo, neboť víme, že velkou částí naší konference je atmosféra, kterou tvoříte spolu s námi vy, účastníci. A tak doufáme, že se 19. 11. potkáme v jednotlivých hubech. Nicméně, nebude-li to možné, potkáme se alespoň virtuálně a konferenci si užijeme společně i na dálku.
 

Co to znamená pro Vás při nákupu lístků.

  • Koupili jste si již lístek do některého z hubů a budete se chtít účastnit online v 3D světě?
    Za jeden lístek z hubů, kde je cena vyšší, než u virtuálního vstupu (tj. vyšší než 1.500 Kč bez DPH) dostanete dva virtuální lístky (můžete přizvat kolegu a přinést myšlenky do firmy ve více hlavách). Za lístek z hubů, kde je cena nižší nebo stejná jako u virtuálního lístku, dostanete jeden virtuální vstup.
  • Koupili jste si online lístek, ale nakonec bude možné se potkat naživo a budete se chtít stavit osobně?
    Pak bude možné si doplatit rozšíření lístku (tj. občerstvení, materiály, atp.). V takovém případě Vás budeme zavčasu informovat o cenové nabídce. Celková cena doplatku nebude vyšší než 1.500 Kč (bez DPH).

Kdo rozhodne o přesunu konference z 3D světa i do hubů?

V první řadě záleží na epidemiologické situaci a nařízeních vlády a ministerstev.

V druhé řadě na rozhodnutí dle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Jedna věc je, co je možné z hlediska nařízení, druhá ale je, co je opravdu v danou chvíli rozumné pro to, aby se akce opravdu mohla odehrát.


Na konferenci nakonec nebudu moci dorazit ani offline, ani online. Co s tím?

To nás bude mrzet, ale chápeme, že se to občas stává. V takovém případě jsou storno podmínky následující:

Při stornu do 14 dní před akcí vám vrátíme celou částku. V posledních třinácti dnech před konáním akce již storno nebude možné. Nicméně můžete místo sebe vyslat na konferenci někoho jiného. Oba druhy lístků (do hubu i virtuální) jsou přenositelné.

A co studenti? Mysleli jste s cenou i na ně?

Ano, pro studenty máme letos speciální nabídku. Nabízíme studentskou virtuální vstupenku za 500 Kč (bez DPH).


Jsme neziskovka a rádi bychom se zúčastnili konference v jedné ze tří nabízených variant.

Pro neziskovky jsme připravili také speciální cenu. Nabízíme 50% slevu na kteroukoliv variantu (krom studentského lístku). Ozvěte se nám na tickets@happinessatwork.cz  a domluvíme detaily.


Co když jsme si koupili Company Streaming Ticket a nakonec se nebudeme moci v kanceláři potkat?

Chápeme, že vývoj situace je nepředvídatelný i pro firmy. Proto vám v takovém případě nabízíme konverzi Company Streaming Ticketu až na 20 virtuálních vstupenek. Výměna vstupenek se vztahuje nejen na situaci, kdy by interní firemní akce byla znemožněna nařízeními vlády, ale i na případ, že se tak stane z rozhodnutí zaměstnavatele.