Informace k registracím

Letošní rok je plný výzev pro všechny větší akce. My jsme si řekli, že se k výzvám postavíme čelem a konferenci nezrušíme. Zkusíme nový formát. Takový, který nám pomůže reagovat flexibilně na vzniklou situaci a zároveň zachová to, co konferenci Happiness@Work definuje. Inspirace, příklady z praxe i setkávání se se skvělými lidmi.

Jak to vypadá v praxi?

Tvoříme konferenci, která nabízí různé varianty účasti

1. Virtual Ticket

Epidemiologická situace v současnosti není moc nakloněná osobnímu setkávání. A tak bude možné se zúčastnit konference online.

Zapomeňte na obyčejné streamování přednášejících. Ve 3D virtuálním světě uvidíte řečníky na hlavním pódiu, zúčastníte se workshopových částí, o přestávkách se podíváte k expo stánkům, popovídáte si s ostatními účastníky, či si užijete aktivity, které pro vás budou připraveny.

(ale nemějte obavy, pokud se na 3D svět necítíte, dostanete od nás vše i prímo na webu)

2. Company Streaming Ticket

Aneb setkání online s kolegy. Letos nemusíte na konferenci, a přece můžete konferenční den strávit naživo s lidmi.

Kupte si s kolegy tuto variantu lístků až dostanete sadu vstupenek pro váš tým. Pak si můžete dá sraz přímo ve virtuálním světě a nebo si třeba sami připravit svou vlastní místnost na Zoomu či MS Teams a vše prožít společně.


Na konferenci nakonec nebudu moci dorazit ani offline, ani online. Co s tím?

To nás bude mrzet, ale chápeme, že se to občas stává. V takovém případě jsou storno podmínky následující:

Při stornu do 14 dní před akcí vám vrátíme celou částku. V posledních třinácti dnech před konáním akce již storno nebude možné. Nicméně můžete místo sebe vyslat na konferenci někoho jiného. Oba druhy lístků (do hubu i virtuální) jsou přenositelné.


A co studenti? Mysleli jste s cenou i na ně?

Ano, pro studenty máme letos speciální nabídku. Nabízíme studentskou virtuální vstupenku za 500 Kč (bez DPH).

Jsme neziskovka a rádi bychom se zúčastnili konference v jedné ze tří nabízených variant.

Pro neziskovky jsme připravili také speciální cenu. Nabízíme 50% slevu na kteroukoliv variantu (krom studentského lístku). Ozvěte se nám na tickets@happinessatwork.cz  a domluvíme detaily.


Co když jsme si koupili Company Streaming Ticket a nakonec se nebudeme moci v kanceláři potkat?

Chápeme, že vývoj situace je nepředvídatelný i pro firmy. Proto vám v takovém případě nabízíme konverzi Company Streaming Ticketu až na 20 virtuálních vstupenek. Výměna vstupenek se vztahuje nejen na situaci, kdy by interní firemní akce byla znemožněna nařízeními vlády, ale i na případ, že se tak stane z rozhodnutí zaměstnavatele.